Vandens kėlimo stotelės

Vandens kėlimo stotelės komplektuojamos nuo 1 iki 6 vandens siurblių, priklausomai nuo reikalingo stotelės našumo.

Didelio našumo stotelės komplektuojamos iki 6 vertikalių daugiapakopių vandens siurblių, laikančiuoju rėmu, aprišimo armatūra su atbuliniais ir apsauginiais vožtuvais, ventiliais, sklendėmis, spaudimo davikliais, manometrais, membraniniais išsiplėtimo indais, elektros instaliacija ir centriniu valdymo skydu. Taip pat vandens siurblių elektros varikliai turi apkrovos, šilumines ir fazės dingimo apsaugas.

Mažo našumo stotelė komplektuojama vienu horizontaliu daugiapakopiu vandens siurbliu su elektroniniu valdymo blokeliu ESD. Elektroninis blokelis valdo siurblio apsukas, tuo užtikrindamas pastovu spaudimą vamzdyne, nepriklausomai nuo vandens poreikio. Pageidaujamas spaudimas vamzdyne nustatomas elektroniniame blokelyje esančiame monitoriuje. Vandens siurblio konstrukcijoje yra įmontuotas atbulinis vožtuvas, kurio pagalba siurblys gali pasisiurbti prieš tai neužpildžius vamzdyno vandeniu.

 

 

Techniniai parametrai

Siublių kiekis: 1-6 vnt.
Našumas: 2-600 m³/h
Kėlimo aukštis: 5-200 m


Naudojimo sritys

Gyvenameji ir visuomeniniai pastatai

Miesto ir kaimo vandentiekio sistemos

Vidinio gaisrinio vandentiekio instaliacijos

Pramoninės ir technologinės vandens sistemos

Vandens pakėlimo stotelės skirtos pumpuoti, didinti ir palaikyti pastovų vandens slėgį kintant jo poreikiui ten, kur jo nepakanka.

 

 

Vandens slėgio pakėlimo gamyklinių stotelių  techninius duomenis, komplektacijas ir aprašymus rasite tinklapyje: www.siurblines.lt.

 

Dėl optimalaus varianto parinkimo prašome kreiptis į įmonės darbuotojus>>>